18 maart 2027 – Zebrastraat Gent

[TALK] – Hoe kan Sociale media nog Sociaal zijn?

Ethiek en sociale media

Sociale media veranderen sneller dan organisaties kunnen volgen. Facebook en Instagram duwen gebruikers steeds meer richting algoritmische bubbels. Dat heeft enorme gevolgen voor hoe jouw organisatie zichtbaar is, wie je bereikt én welke verantwoordelijkheid je draagt in die digitale omgeving.

In deze sessie duiken we niet alleen in wat er verandert, maar vooral in wat dat ethisch van je vraagt als organisatie.

Over de spreker

Jihad Van Puymbroeck is communicatieconsultant bij S&L. De voorbije jaren begeleidde ze tientallen organisaties in het aanscherpen van hun communicatiestrategie. Daarbij kwam één vraag opvallend vaak terug: hoe zet je sociale media strategisch én ethisch in?

Jihad combineert expertise met een kritische blik, zodat organisaties niet alleen zichtbaar zijn, maar ook verantwoordelijkheid nemen in wat ze de wereld insturen.

Schrijf je in voor Binnenkoppers 2026

Andere inspiratiesessies

[CASES] – Digitaliseren vanuit echte noden

Relevante toegankelijke digitalisering Digitalisering ondersteunt mensen en versterkt dienstverlening wanneer ze relevant en toegankelijk is voor wie ze gebruikt. Maar hoe zorg je ervoor dat

[MIDDAGPAUZE] – Optioneel: speeddates

Inspiratie vind je op Binnenkoppers overal. Bij de talks van de experten, de voorgestelde cases van aanwezige organisaties, maar eigenlijk bij elke aanwezige deelnemer. Klaar

[TALK] – Hoe praat je écht met politici?

De logica van politiek contact Hoe zorg je dat jouw organisatie gehoord wordt in het politieke landschap? In deze sessie ontrafelen we de logica van politiek contact: van beleids-